Apie mus

Vestuvinių sukneliu  salone „Balta suknelė“ mes pristatome itin platų vestuvinių suknelių asortimentą: iš įvairių Europos šalių - Vokietijos,Prancuzijos,Italijos.


  •   Salono „Balta suknelė“ nuotakos darbužių kolekcija sukomplektuota taip, kad ne tik pabrėžtų iškilmingą santuokos grožį, bet ir padovanotų nuotakai paslaptį, kuri slypi už mūsų įprasto suvokimo ribų: kai ką subtiliai mistiško ir stebuklingo, kas simbolizuoja naujo gyvenimo pradžią.
  • Tiesiog apsilankykite mūsų salone, apsižvalgykite, pajuskite savo rankomis nuostabiai pasiūtos, puikios medžiagos vestuvinės suknelės gurgždesį ir būtinai pasimatuokite jums patikusį suknelės modelį. Mes garantuojame – jūs iš karto pajusite, kaip nuostabios ir itin kokybiškos nuotakos suknelės vilkėjimo jausmas gali pakeisti jūsų nuotaiką  ir įprastą supratimą apie išvaizdą.
  • Mylėkite save, įsivaizduokite save santuokos dieną ir pažvelkite į save savo susižavėjusio vyro akimis. Tada nuotakos suknelę rinksitės taip, lyg rinktumėtės savo ateitį, o peržiūrėdamos mūsų vestuvių salono kolekciją, jūs iš karto atpažinsite savo apdarą. Būkite laiminga!