Vestuvinė suknelė

  •    Dar vaikystėje kiekvienos mergaitės pasąmonėje susiklosto stebuklingas nuotakos suknelės atvaizdas, kuris vėliau tampa daugelio merginų svajone. Viskas prasideda nuo vaikiškų princesės arba nuotakos žaidimų, tęsiasi stebint puošnias giminaičių arba draugių sukneles ir vartant įvairius madų katalogus. Visai netrukus jaunos merginos ima žavėtis pamatytais vestuvinių fotografijų vaizdais, įsimindamos menkiausias nuotakos puošnių apdarų detales.  Galiausiai kai pačiai nuotakai tenka rinktis savo vestuvinę suknelę, ji visiškai aiškiai žino, kokios suknelės ji norėtų savo svarbiausią gyvenimo dieną.
  • Kiekviena nuotakos suknelė atskleidžia vis naujus ir nepakartojamus moters bruožus. Galima sakyti, kad būtent nuo tinkamai pasirinktos nuotakos suknelės priklauso ištekančios moters nuotaika, savijauta ir net dvasinė būsena.
  • Būna tokių vestuvinių suknelių, kurios tarsi talismanai prisipildo sėkmės energetika ir ramybės už ateitį pojūčiu. Tokios suknelės ne tik skiriasi pasirinktos medžiagos ir meistrų darbo kokybe, bet ir tuo, kad kiekvienas, kuris prisidėjo prie tos suknelės kūrimo, įliejo į ją savo rankų šilumos ir teigiamos energijos.  Juk dar senovėje žmonės tikėjo, jog gražūs daiktai gali būti sukurti tik gerų žmonių. Tai tikriausiai tiesa, nes dėvėdami dizainerio šedevrą iš tiesų jaučiamės tarsi pakylėti.
  •   Nuotakos suknelė – nėra tik paprastas drabužis, kurį įsigijusi ir pasipuošusi savo santuokos dieną su nostalgija ilgam paslėpsite savo rūbų spintoje. Vestuvinė suknelė simbolizuoja nuotakos būsimojo gyvenimo su vyru ritualo paslaptį.
  • Juk ir pačios sutiksite, kad nuotakos suknelės negalima vertinti įprastai: apie ją sprendžiama pagal laukiančius gyvenimo pasikeitimus, kuriuos su savimi atsineša būtent santuokos diena.
  • Santuokoje gimsta visiškai naujas žmogus, kuris pradeda naują savo gyvenimo etapą. Juk santuoka leidžia pradėti viską nuo švaraus lapo, todėl ir nuotakos suknelė pabrėžia moters naujo gyvenimo etapa.